15 Yıllık Tücrübe!

Güzellik Uzmanlık İster...

Hakkımızda:
Uzman Estetisyen Gözde Bulu 15 yıllık tecrübe ve bilgi deneyimlerini en son teknoloji ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Uzun yıllar sektörde edinilen tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla öncelikli olarak sağlığımız diyerek daha sonra da sizlere en son trend ve teknolojinin yardımıyla güzellik alanında %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır.

Profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, ihtiyacınız olan tüm güzellik hizmetlerini hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Estetik ve güzellik konusunda size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen merkezimizde hijyenik, şık atmosferinde güler yüzlü, deneyimli ekibi, FDA onaylı ve son teknoloji ürünü ekipmanları ve uzmanları ile artık dilediğiniz görünümü siz de rahatça elde edebilirsiniz.

Misyonumuz:
Estetik ve güzellik sektöründeki teknolojik ve sektörel gelişmeleri takip ederek, kaliteli ve sürdürülebilir hizmet üretmek, bu hizmeti daha da yaygınlaştırabilmek için üst seviye de donanımlı ve bilinçli estetisyenler yetiştirmektir.

Önem verdiğimiz diğer misyonumuz ise franchise sistemi ile Gözde Bulu markasını tüm Türkiye genelinde yaygınlaştırmak ve bu doğrultuda şubelerimize gereken destekle tecrübe aktarımını sağlamaktır.

Vizyonumuz:
Estetik ve güzellik sektöründe kazandığımız tecrübeyle yarattığımız başarılı sistemi Türkiye ve Avrupa öncelikli olmak üzere tüm dünya da yaygınlaştırmak için şubeler kurarak Gözde Bulu markasını dünya markası yapmaktır.

Hedefimiz:
Şubelerinde en son teknolojiye sahip cihazlarla güvenilir olan ürünlerle en uygun fiyat ve kampanya seçenekleri ile rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir kurum hizmeti almanızdır.

Gözde Bulu

Uzman Estetisyen

Choose best for you

Meet Awesome Team

Kind words...

What Client Say

TOP